Balkan Turları

3 Tur Bulundu
7 Gece Konaklama
BÜYÜK BALKAN TURU ROTASI

BÜYÜK BALKAN TURU ROTASI

Air Montenegro Havayolları ile

4* lı Oteller

Kosova-Kotor-Ohrid-Üsküp -Belgrad-Saraybosna-

Sabah kahvaltısı & Akşam yemeği dahil

05.11.2022
529,00
7 Gece Konaklama
MEGA BALKAN TURU ROTASI

MEGA BALKAN TURU ROTASI

Pegasus Havayolları İle,

4* ve 5*lı Oteller

Üsküp-Resne-Bitola-Ohrid-Tiran-İşkodra-Budva-Kotor-Trebinje

Sabah Kahvaltısı & Akşam Yemeği Dahil

05.11.2022
649,00
7 Gece Konaklama
BALKANLAR COĞRAFYASI OTOBÜSLÜ ROTA

BALKANLAR COĞRAFYASI OTOBÜSLÜ ROTA

Otobüs ile,

4*lı Oteller

Sofya-Üsküp-Belgrad-Saraybosna-Mostar-Dubrownik

Tüm Turlar Dahil

11.11.2022
327,00

Birbirinden farklı ve Ucuz Balkan Tur'ları en ucuz fiyatlar ile Kandestur'da. Balkanlar tur ve tatil programlarınızın tek adresi. Rezervasyon yaptırmak için Kandestur Seyahat Danışmanlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Balkan Turumuz için vize gerekmekmektedir  Ek olarak Balkan Turlarımız Balayı misafirlerimiz içinde ayrıca bir tatil seçeneğidir.En uygun ve ucuz Yurtdışı Turları Kandes Tur'da

 

SAĞLIK

Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.

SAAT DİLİMİ

Balkanlar, Türkiye ile yaz saat diliminde aynı saat diliminde, kış saat diliminde 1 saat geridedir. Örneğin, Kışın Türkiye’de saat 18:30 iken Balkanlar’da 17:30’dur.

KIYAFET VE GEREKLİ EŞYALAR

Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

YEMEK KÜLTÜRÜ

Balkanlar yemek kültürü Türk yeme içme kültürüne oldukça yakındır.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.